Skontaktuj się z nami
Vera

Numer telefonu : 86-13961615106

WhatsApp : +8613961615106

Linia produkcyjna
Jiangsu Tongyue Gas System Co., Ltd.specjalizuje się w produkcji generatorów azotu, sprężarek powietrza, tlenu i innych urządzeń do przetwarzania gazu. Produkty są szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, medycynie, przemyśle chemicznym, włóknie chemicznym, obróbce cieplnej metali, elektronice, przemyśle stalowym, węglowym i innych. Produkty obejmują wiele dziedzin i oferują wiele funkcji. Firma posiada szerokie doświadczenie techniczne w zakresie zastosowań różnych gazów przemysłowych, dostarczając klientom pełną gamę rozwiązań w zakresie gazu, jednocześnie umożliwiając im wygodne i wydajne usługi posprzedażne.

Firma ma wiele opatentowanych technologii i praw własności intelektualnej. Automatyzacja systemu, wyciszenie w celu ochrony środowiska, niskie zużycie energii, wysoki współczynnik konwersji i inne funkcje są wzmacniane na podstawie istniejącego sprzętu, aby zmaksymalizować wartość łańcucha produkcyjnego klienta. Firma kładzie nacisk na stosowanie wysokiej jakości importowanych części, po ustaleniu i ulepszeniu procesów produkcyjnych, systemu kontroli jakości i systemu oceny usług po sprzedaży, w celu zapewnienia skrupulatnej obsługi każdego klienta.

Nasze firmy obejmują cały kraj, a także są eksportowane do Azji Południowo-Wschodniej, Europy i innych rynków zagranicznych. Stojąc na szczycie branży, Tongyue angażuje się w rozwój przemysłu separacji powietrza. Stały techniczny R & D jest naszą wieczną misją.