Skontaktuj się z nami
Vera

Numer telefonu : 86-13961615106

WhatsApp : +8613961615106

Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd

Generator azotu

Generator tlenu

System oczyszczania gazu

 

  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki Prawdziwe Ilość pracowników 100~200
Coroczne wyprzedaże 7930000-9000000 Rok założenia 2008
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Jiangsu Tongyue Gas System Co., ltd.specjalizuje się w produkcji generatorów azotu, sprężarek powietrza, urządzeń do przetwarzania tlenu i innych gazów.

 

Produkty są szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, medycynie, przemyśle chemicznym, włóknie chemicznym, obróbce cieplnej metalurgii, elektronice, przemyśle stalowym, węglowym i innych.Produkty angażują się w wiele dziedzin i oferują wiele funkcji.Firma posiada bogate doświadczenie techniczne w zastosowaniach różnych gazów przemysłowych, zapewniając klientom pełną gamę rozwiązań gazowych, jednocześnie pozwalając im cieszyć się wygodną i wydajną obsługą posprzedażową.

 

Firma posiada szereg opatentowanych technologii i praw własności intelektualnej.Automatyzacja systemu, wyciszenie w celu ochrony środowiska, niskie zużycie energii, wysoki współczynnik konwersji i inne cechy są wzmocnione w oparciu o istniejący sprzęt, aby zmaksymalizować wartość łańcucha produkcyjnego klienta.Firma kładzie nacisk na stosowanie wysokiej jakości importowanych części, ustanowiwszy i udoskonalając procesy produkcyjne, system kontroli jakości i system oceny usług posprzedażnych, aby zapewnić drobiazgową obsługę każdemu klientowi.

 

Nasze firmy obejmują cały kraj, a także są eksportowane do Azji Południowo-Wschodniej, Europy i innych rynków zagranicznych.Stojąc na szczycie branży, Tongyue angażuje się w rozwój branży separacji powietrza.Ciągłe prace badawczo-rozwojowe to nasza wieczna misja.

Chiny Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd profil firmy 0

Chiny Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd profil firmy 1

Historia
Jiangsu Tongyue Gazu System Co., ltd.specializes w produkcji generatorów azotu, sprężarek powietrza, tlenu i innych urządzeń do przetwarzania gazu. Produkty są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym, medycznym, chemicznym, chemicznym, metalurgicznym, cieplnym, elektronicznym, stalowym, węglowym i innych.

Usługa
Centrum wsparcia technicznego firmy Tongyue zapewnia klientom kompleksową obsługę techniczną i inne wyspecjalizowane usługi dla klientów, aby zapewnić jak najwcześniejsze informacje o produktach, usługach, gwarancjach i technologii.

Usługi przedsprzedażne


Serwis doradczy: indywidualne rozwiązania każdego z pytań, zapewniające w sposób terminowy najbardziej wydajne energetycznie rozwiązania technologiczne.
Pomoc techniczna: na podstawie szczegółowych dyskusji z Państwem tworzymy pełny zestaw rysunków montażowych i rysunków przepływu urządzeń. Możemy wysłać kadrę techniczną do fabryki, aby uczestniczyć w tworzeniu rozwiązań technologicznych dla Twojej firmy.

Serwis pogwarancyjny
Wsparcie techniczne: dostarczamy użytkownikom bezpłatne wskazówki dotyczące szkolenia w zakresie instalacji i obsługi, a także materiałów szkoleniowych i innych informacji technicznych po sprzedaży.
Zapewnienie jakości: oferujemy "trzy gwarancje" w ciągu jednego roku od daty dostawy z fabryki, naprawy i konserwacji całego życia.
Wizyta po sprzedaży: podczas eksploatacji urządzenia wyślemy do personelu dedykowanego personel do odwiedzin po sprzedaży, aby być informowanym o użytkowaniu sprzętu.

Nasz zespół
Dział produkcji produkcji Tongyue podzielony jest na warsztat nr 1 i warsztat nr 2. Warsztat nr 1 jest głównie odpowiedzialny za wstępną produkcję ciężkich urządzeń, a warsztat nr 2 odpowiada za kolejną instalację automatyki elektrycznej.

Produkcja warsztatów odbywa się zgodnie z zamówieniami; należy przetestować każdy etap produkcji w celu zapewnienia jakości produkcji.

Weterani z Wydziału Produkcji mają ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji i doświadczeniu technicznym w przemyśle azotowym, którzy mają bogatą wiedzę na temat sprzętu i precyzyjnie oceniają warunki na miejscu. Pod ich kierownictwem rozwijano grupę nowych sił, aby służyć jako inżynierowie serwisu posprzedażnego, dyrektorzy warsztatów i inne stanowiska techniczne.

Każdego roku kadra kierownicza firmy kieruje działem technicznym do udziału w krajowych i międzynarodowych targach handlowych, aby zrozumieć trend rozwoju rynku, poznać zalety innego sprzętu i wprowadzić nowe technologie, aby stale poprawiać wartość użytkową sprzętu .