99,9995% Dwutlenek węgla System oczyszczania azotu 5ppm Niski poziom hałasu O2

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Jiangyin, Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: True
Orzecznictwo: CE,ISO
Numer modelu: TY
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: opakowanie standardowe opakowanie drewniane
Czas dostawy: witjin 35 dni roboczych
Możliwość Supply: 10 zestawów miesięcznie
O2:: ≤5ppm CO2:: ≤5ppm
Punkt rosy:: -60 ℃ -70 ℃ Pojemność N2:: 10-500 Nm3 / h
Czystość surowca N2:: 99,9% Kolor:: jako wymagania klientów
High Light:

gazowy system oczyszczania

,

gazowy azot

99,9995% Oczyszczanie dwutlenku węgla z układu azotowego 5 ppm O2 Low Hałas

I , Projekt generatora azotu

1. System sprężonego powietrza

Sprężarka powietrza dostarcza powietrze surowca do generatora azotu. System wytwarzania azotu wymaga wysokiej jakości, stabilnego ciśnienia i wystarczającego zużycia powietrza. Sprężarka powietrza powinna używać niezawodnej, łatwej w konserwacji i cichej sprężarki śrubowej.

Uwaga: Sugerujemy, aby sprężarka powietrza przygotowała zapasowy zestaw, aby potwierdzić stabilność produktu.

2 . System klarowania sprężonego powietrza

Sprężone powietrze przechodzi przez filtry klasy 9, a następnie przechodzi przez suszarkę typu chłodzenia. Chłodzenie sprężonym powietrzem, pozwól pary w skraplaniu się powietrza do wody, wraz z kurzem, olej spuścić z maszyny. Lepiej umieścić suszarka chłodząca w skompresowany pokój.

Po osuszeniu filtrów chłodzących są dwa filtry grupowe, jeden to filtry 7-klasowe główne, drugi to 5-stopniowy filtr usuwający olej wysokiej jakości. 7 - główny filtr rurowy - dokładność: 1-krotny, filtrowany 1-krotnie i większy w stanie stałym i ciekły cząstka, zawartość olejku szczątkowego 1ppm w / w.5 klasy wysokiej jakości filtr usuwania oleju filtrat dokładność 0,01um, usunąć 0,01um i większe ciało stałe i cząstki cieczy, 99,9999 +% oleju, reszta zawartości oleju 0,001 ppm w / w. Jakość sprężonego powietrza może osiągnąć 1 klasę zgodnie z ISO8573.1. Takie czyste i suche sprężone powietrze może wlotowy filtr z węglem aktywnym, zbiornik buforowy powietrza, a następnie wlotowy generator azotu, po urządzeniu PSA odczytać czystość azotu ≥ 99%.

  1. Adsorpcja ciśnienia Adsorpcja azotu

Adsorpcja zmiennociśnieniowa (PSA) jest zaawansowaną technologią oddzielną dla gazu, jest szeroko stosowana w dziedzinie zasilania gazem na świecie.

1 .1 Materiał adsorpcyjny

Materiał adsorpcyjny jest centralną częścią generatora azotu PSA, Zwykle używa się sita molekularnego węgla, może adsorbować tlen, CO2, wodę w powietrzu, ale nie może adsorbować azotu.

1. 2 zleceniodawca PSA

Gdyby O2 i N2 te dwie cząsteczki gazu miałyby różnicę szybkości dyfuzji na powierzchni sita molekularnego, O2 mniejsza średnica może dyfundować szybciej, większość z nich mikroporę wlotową CMS, duża średnica N2 dyfunduje powoli, mniej z nich może wlot, użyj tej adsorpcji Różnica okazała się niezależna od O2 i N2.

1. 3 PSA N2 przetwarzanie

(1) Powietrze wlotowe: Sprężarka powietrza wtłacza powietrze do rury transportowej, następnie wykorzystuje system klarowania sprężonego powietrza w celu usunięcia wody, oleju, pyłu itd., Sięgnij do zbiornika buforowego powietrza, a następnie przepuść przez buforowy zbiornik powietrza do dwóch adsorpcji wieża.

(2), Adsorpcja: Gdy wieża adsorpcyjna wlotu powietrza, podczas funkcji ciśnienia, O2 i CO2 są szybko adsorbowane. Formowane N2 w pobliżu pozycji wyjściowej.

(3), wylot powietrza: gdy proces adsorpcji działa w najlepszym stanie (adsorpcja N2: O2 jest najmniejsza), otwórz zawór wylotowy, przenieś N2 do zbiornika buforowego N2.

(4), Średnie ciśnienie: Po zakończeniu wydechu odpocznij trochę N2 w wieży, więc wpuść go do innej wieży adsorbując ponownie nowym powietrzem. Proces ten jest zakończony, gdy ciśnienie dwóch wież jest takie samo, tak zwane średnie ciśnienie.

(5), układ wydechowy: Po zakończeniu średniego ciśnienia, konieczne jest uwolnienie powietrza, które adsorbuje CMS, aby był gotowy do następnej adsorpcji, program automatycznie otworzy zawór uwalniania powietrza, pozwalając na powrót ciśnienia w wieży do pierwotnego stanu, tymczasem uwolnij O2, CO2, więc CMS może ponownie adsorbować nowe powietrze.

(6), Te dwie prace wymiany wieży mogą mieć czystość N2 99,9%

Sprawdź poniższą tabelę adsorpcji CMS pod różnym ciśnieniem O2 i N2:

2. W pełni inteligentny, zautomatyzowany, łatwiejszy w obsłudze

Sterowanie mikrokomputerem i (przemysłowym systemem komputerowym) sterowanie ekranem dotykowym są wbudowane w maszynę. Z mikrokomputerowego ekranu dotykowego możemy zrozumieć generator azotu w następujący sposób:

(1) Stan pracy w czasie rzeczywistym, całkowity czas pracy, proces roboczy oraz instrukcja otwierania i zamykania zaworu.

(2) Podczas pracy wystarczy włączyć i wyłączyć maszynę, ustawić parametry i wyświetlić informacje o usterce systemu za pomocą ekranu dotykowego.

To naprawdę świadczy o nienadzorowanej służbie, inteligentnej i zautomatyzowanej obsłudze sprzętu. Może funkcjonować jako urządzenie monitorujące w czasie rzeczywistym w pokoju kontrolnym użytkownika. W razie potrzeby możemy monitorować odległe parametry, takie jak przepływ gotowego azotu, czystość, ciśnienie w systemie DCS użytkownika.

Normalna czystość Główne części generatora N2.

Opis Rodzaj Ilość Uwagi
Wieża adsorpcyjna PSA Profesjonalny projekt

2 kawałki

/ 10kg

Jiangyin Shuangqiu
CMS MSC-3KT-172 1120 kg Japonia Takeda / Wutian
Wiruj przepływ powietrza Profesjonalny projekt 2 kawałki Techniczny Carbotech z Niemiec
Kompaktowe urządzenie z własnym dopełnieniem Profesjonalny projekt 2 zestawy Jiangyin Tongyue
pojedyncza jednostka przetwarzania / 1 zestaw SMC-Japonia
Ciśnienie próbki zmniejsza zawór / 1 kawałek SMC-Japonia
Zasilanie prądem stałym 24 V / 1 zestaw Tajwan-Mingwei

Zawory pneumatyczne

DN65 5 sztuk Burkert Niemcy, zatwierdzić
DN40 4 części
DN15 1 sztuka
Zawór magnetyczny 4V210-24V 10 kawałków Tajwan Airtac
Metryczny miernik przepływu LZZ-40 1 kawałek Changzhou Shuanghuan
System sterowania TPC7062K 1 zestaw (kolorowy ekran dotykowy) Kunlun Tongtai
Tłumik TY-170X 1 zestaw Jiangyin Tongyue
System zaworów do rur produkty bprofessional 1 zestaw Jiangyin Tongyue
Sterownik PLC S7-200 1 zestaw Siemens Niemcy
Analizator azotu P860-4N 1 zestaw Shanghai Changai

Szczegóły kontaktu
Ms.Vera

Numer telefonu : +8613961615106

WhatsApp : +8613961615106